Masz pytanie?

Szafki RTV

Będzie dobrze się prezentować jako część całej meblościanki, ale również jako pojedynczy mebel. Szafka na telewizor musi być wytrzymała, ale również stylowa, tak aby wpasować się w klimat wnętrza.

Dostępna w naszej ofercie szafka RTV dostępna jest w wielu różnych modelach, dzięki czemu w zależności od potrzeby klient może wybrać wersję z jedną, dwoma lub kilkoma szufladami, a także bez szuflad z samą półką. Większość z nich posiada również miejsce na dekoder, piloty oraz kino domowe.

Oferujemy także komody, które również sprawdzą się jako miejsce na telewizor. Wyposażone są w szuflady umożliwiające schowanie w nich zarówno ubrań, jak i często używanych akcesoriów.

Komoda ta będzie doskonale prezentować się w salonie, ale także w sypialni czy pokoju dziecięcym, bo poza tym, że jest ona praktyczna to dodatkowo stanowi wspaniałą i nowoczesną ozdobę każdego pomieszczenia.

Duży wybór mebli RTV w różnych rozmiarach sprawia, że można je łatwo dopasować do danego wnętrza i własnego gustu. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wersji tradycyjnej lub z połyskiem, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

WAŻNE:

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: biuro@mebletop24.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

MebleTOP24
Paweł Jurasik
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem Wielkopolska

WYBIERZ JĘZYK:

Facebook