Masz pytanie?

Półki i regały

Dobrze sprawdzą się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, w których ilość stojących mebli jest ograniczona do minimum. Półki wiszące to doskonały sposób na przechowywanie przedmiotów, a jednocześnie oszczędność miejsca na podłodze.

Wśród oferowanych półek wiszących dostępne są te w wersji z przegródkami, jak i bez, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich potrzeb.

W asortymencie mamy też regały z szufladami to doskonałe meble do przechowywania książek, ale także innych akcesoriów papierniczych niezbędnych do szkoły, dlatego dobrze sprawdzą się w pokoju dziecka. Natomiast modele składające się z samych półek można wykorzystać do wyeksponowania rodzinnych zdjęć.

Dostępne w ofercie meble w większości wykonane zostały z wysokiej jakości, laminowanej płyty, dzięki czemu nie tylko doskonale się prezentują, ale są również wytrzymałe.

Szeroki wybór produktów sprawia, że można z łatwością dopasować regały z szufladami do stylu danego wnętrza. Znajdziecie wśród nich meble w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, a także skandynawskim.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

WAŻNE:

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: biuro@mebletop24.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

MebleTOP24
Paweł Jurasik
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem Wielkopolska

WYBIERZ JĘZYK:

Google+
Facebook