Masz pytanie?

Komody

To niezwykle praktyczne i uniwersalne meble, które znajdują się właściwie w każdym domu. Zajmują dużo mniej miejsca od szaf, a jednocześnie mogą być bardzo pojemne. Komody doskonale sprawdzą się do przechowywania różnych drobiazgów, zarówno w salonie, jak i w sypialni.

Oferujemy szeroki wybór witryn wyposażonych w szafki i szuflady, zarówno w wersji bardziej klasycznej, w których większość modeli ma kolor naturalnego drewna, jak i nowoczesnej wyposażonej w białe połyskujące szuflady i drzwi.

Poza tradycyjnymi komodami proponujemy również te przeznaczone do sprzętu RTV. Telewizor będzie się na nich doskonale prezentował, a odpowiednie półki pozwolą na umieszczenie dekodera lub elementów kina domowego.

W naszym asortymencie posiadamy również witryny z podświetlanymi półkami, na których doskonale wyglądają zdjęcia oraz pamiątki rodzinne. Takie podświetlenie pozwala również na stworzenie w pomieszczeniu romantycznej atmosfery.

Dostępne w ofercie meble doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu pozwolą wyeksponować cenne bibeloty, a jednocześnie ukryć inne przedmioty codziennego użytku.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

WAŻNE:

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: biuro@mebletop24.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

MebleTOP24
Paweł Jurasik
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem Wielkopolska

WYBIERZ JĘZYK:

Facebook